FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 9133377
nr 913 3377
CHAIRS
12 st, 1880s, wear, damages.
12 st, 1880-tal
Condition: slitage, skador
4000
SEK 3000
Monday September 22 2014
at 18:55:00
22/9 18:48:32